تمهیدات آئودی برای پر کردن اوقات فراغت مردم در روزهای قرنطینه ! – formol1

تمهیدات آئودی برای پر کردن اوقات فراغت مردم در روزهای قرنطینه !

درحالی که میلیون‌ها نفر در سراسر جهان به خاطر شیوع همه گیر ویروس کرونا در قرنطینه هستند و کمپانی آئودی تصمیم گرفته کتاب رنگ‌آمیزی خود را به‌صورت پی‌دی‌اف منتشر کند تا به این ترتیب بتوان روزهای قرنطینه را راحت‌تر سپری کرد .

 

در این کتاب ۱۳ صفحه‌ای برخی خودروها همچون A6، Q7 و R8 حضور دارند. البته برخی خودروهای کلاسیک همچون پیکان نقره‌ای و خودروی رالی کواترو نیز در کتاب دیده می‌شوند.

اگرچه تولید چنین کتاب‌هایی به سال‌ها پیش بازمی‌گردد اما دیدن یک خودروی الکتریکی سال ۱۹۱۹ در این کتاب جالب می‌باشد. این موضوع واقعاً قابل‌توجه است زیرا ارباب حلقه‌ها یک‌بار دیگر نیز به این مسیر بازگشته و برنامه‌های مفصلی برای تولید خودروهای الکتریکی دارد.

این غول خودروسازی در بیانیه ای مختصر نوشت :

طرفداران پیر و جوان آئودی این روزها زمان بیشتری را در خانه‌های خود دارند؛ بنابراین ما تصمیم گرفتیم تا کتابی رنگ‌آمیزی را به‌صورت رایگان در اختیار همه قرار دهیم .

اگر چنین کتابی را دوست ندارید می‌توانید فهرستی از موزه‌های خودرویی را در اختیار داشته باشید و از خانه به یک تور مجازی بروید. از جمله این موزه‌ها می‌توان به موزه شرکت‌های لامبورگینی، فراری، مزدا، هوندا و تویوتا اشاره کرد.

شما همچنین می‌توانید موزه ملی کوروت، اشکودا، پورشه و مرکز تکنولوژی مک لارن را نیز ببینید.

اگر هم کودکان شما به خودروها علاقه زیادی دارید می‌توانید به برخی سایت‌ها سر بزنید که دارای صفحات قابل پرینت برای تولید خودروهای کاغذی هستند؛ مثلاً کمپانی کانن صفحاتی برای تولید آلفارومئو ۸C2900B کورتو اسپایدر، جگوار ای تایپ و مرسدس ۵۰۰K تدارک دیده است.

 

دانلود کتاب رنگ آمیزی کمپانی آئودی

نظر خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*