تولید پورشه 911 هیبرید فوق قدرتمند ! – formol1

تولید پورشه ۹۱۱ هیبرید فوق قدرتمند !

قدرتمند ترین نسخه از پورشه ۹۱۱ قبلاً به صورت محدود مشاهده شده است . در واقع تصاویری از ۹۱۱ توربو S نسل ۹۹۲ در فضای مجازی منتشر شده و به ما نشان داده که یک هیولای ۶۴۰ اسب بخاری چگونه خواهد بود.

 

اما این خودروساز مشهور به همین‌جا اکتفا نخواهد کرد. با توجه به خبر منتشر شده توسط اتوکار، اولیور بلوم مدیرعامل پورشه تائید کرده نسخه هیبریدی ۹۱۱ نسل ۹۹۲ در راه بوده و خودرویی “بسیار قدرتمند” خواهد بود.

موضوع این است که خبر یاد شده در تناقض با خبرهای پیشین اتوکار است. رئیس پورشه ۹۱۱ قبلاً گفته بود این خودرو آخرین محصول پورشه خواهد بود که از قوای محرکه الکتریکی شده استفاده خواهد نمود. به نظر می‌رسد اظهارات او دراین‌باره بسیار موثق بوده زیرا گفته است: “ما برای حفظ پیشرانه بنزینی ۹۱۱ خواهیم جنگید.” و او امیدوار است چنین چیزی حتی پس از بازنشستگی او نیز رخ دهد.

اما با تائید هیبریدی شدن ۹۱۱ در آینده نزدیک توسط مدیرعامل پورشه، ما کمی گیج می‌شویم! اینجاست که باید کمی شفاف‌سازی از جانب پورشه صورت بگیرد.

خبرها درباره تولید ۹۱۱ هیبریدی از همان زمان معرفی نسل جدید این خودرو در سال ۲۰۱۸ به گوش رسید. گفته شده بود که پلتفرم ۹۱۱ جدید برای در آغوش گرفتن پیشرانه‌های الکتریکی توسعه داده شده است؛ اما خب بازهم برخی خبرگزاری‌ها می‌گویند تکنولوژی کنونی باتری برای هیبریدی شدن ۹۱۱ به حد کافی خوب نیست.

به‌هرحال پورشه درباره الکتریکی کردن محصولات خود جدی است و قطعاً در آینده هم شاهد تولید نسخه الکتریکی شده ۹۱۱ نمادین خواهیم بود.

نظر خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*