سهمیه سوخت کارت های جدید چگونه محاسبه می شود ؟ – formol1

سهمیه سوخت کارت های جدید چگونه محاسبه می شود ؟

فاطمه کاهی، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌ های نفتی کشور در پاسخ به این سوال که سهمیه سوخت کارت های جدید صادر شده به چه صورت خواهد بود .

 

اعلام کرد که سهمیه سوخت کارت‌ های جدید از زمان صدور آنان محاسبه می شود و حتی مدت زمانی که متقاضی برای دریافت کارت سوخت جدید نام نویسی کرده و در انتظار صدور کارت است، سهمیه سوختی برای آن محاسبه نخواهد شد و تنها از زمان صدور قابل محاسبه است .

فاطمه کاهی در تکمیل صحبت های خود اعلام کرد: افرادی که درخواست کارت سوخت جدید می ‌دهند، نمی‌ توانند از سهمیه ماه ‌های قبل استفاده کنند، به طور مثال اگر فردی در بهمن ماه درخواست کارت سوخت بدهد و در اسفند ماه کارت برای وی صادر شود، سهمیه سوخت آن شخص از زمان صدور کارت شارژ می‌ شود و سهمیه سوخت بهمن ماه محاسبه نخواهد شد .

به گزارش خودروبانک و به نقل از ایسنا، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کشور در پایان با اشاره به اشخاصی که کارت سوخت خود را گم کرده و درخواست کارت سوخت المثنی می کنند، اعلام کرد که سهمیه سوخت آنان در صورتی که مصرف نشده و از آن سواستفاده نشده باشد، در کارت سوخت جدید حفظ خواهد شد و می توانند از سهمیه سوخت خود بدون مشکل استفاده کنند.

نظر خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*