شرکت مرسدس در چالش درست کردن لوگوی آئودی ! – formol1

شرکت مرسدس در چالش درست کردن لوگوی آئودی !

از شیوع گستردهٔ ویروس کرونا که بگذریم، جهان با یک دشمن نامرئی دیگری هم مواجه شده که آن کسالت است. در حال حاضر بیش از یک‌سوم جمعیت جهان در خانه‌ها محبوس هستند و برای سرگرمی هیچ کاری جز گشت‌وگذار در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی ندارند. این موضوع برای همه از اشخاص گرفته تا شرکت‌ها صدق می‌کند؛ بنابراین ازآنجایی‌که هیچ خودروی جدیدی از خط تولید بیرون نمی‌آید و هیچ مدل جدیدی رونمایی نمی‌شود، خودروسازان هم برای سرگرمی مردم اقداماتی را انجام داده‌اند. برخی از شرکت‌ها نمایشگاه‌های مجازی ایجاد کردند، برخی اطلاعاتی در مورد محصولات تاریخی خود منتشر کردند و برخی دیگر هم برای سرگرم کردن مردم چالش‌های آنلاین به راه انداخته‌اند .

 

دراین‌بین آئودی جزء دستهٔ آخر است زیرا در پایان ماه گذشته چالش آنلاینی بنام «چالش چهار حلقه» برگزار کرده و از مردم خواسته با هر چیزی که می‌توانند لوگوی چهار حلقهٔ آئودی را درست کرده و فیلم آن‌را برای شرکت ارسال کنند. این ایده موجب ساخت کلیپ‌های بی‌شماری شده که در آن‌ها مردم لوگوی آئودی را با چیزهای مختلفی مثل کلاه ایمنی، دونات، شکلات و حبوبات درست کرده‌اند. آئودی تعدادی از این ایده‌ها را در یک ویدئو جمع‌آوری و منتشر کرده است.

اما موضوع بسیار جالب در مورد این چالش آئودی مشارکت غیرمنتظرهٔ مرسدس بنز در آن است. این شرکت با استفاده از یک C63 AMG کابریولت لوگوی آئودی را با دونات زدن روی زمین ایجاد کرده و ویدئوی آن‌را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده است. مرسدس در عنوان این ویدئو گفته است:

از آنجایی همهٔ ما شور و اشتیاق مشترکی داریم، این هم سهم خلاقیت ما است. آئودی! امیدواریم نتیجه را دوست داشته باشید و دستخط خود را به ما نشان دهید

این یعنی مرسدس منظر پاسخی از سوی از سوی آئودی است اما از این‌که بگذریم، چیزی بهتر از این نیست که شاهد احترام و رابطهٔ دوستانه بین شرکت‌های رقیب باشیم.

نظر خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*