شماره گذاری آزمایشی خودروها از طریق اینترنت از هفته آینده – formol1

شماره گذاری آزمایشی خودروها از طریق اینترنت از هفته آینده

با توجه به گفته های رئیس پلیس راهور ناجا، از هفته آینده خودروها به صورت آزمایشی و از طریق فضای مجازی و اینترنت شماره گذاری خواهند شد .

 

سردار سید کمال هادیانفر در این خصوص توضیح داد : «هوشمند سازی یکی از اهدافی است که پلیس راهور به دنبال آن است و استفاده از دست افزارهای جدید از سوی ماموران پلیس راهور و راه در سطح کشور در همین راستا است.»

وی ادامه داد: «دوربین های هوشمند یکی دیگر از ابزارهای هوشمند سازی پلیس است این دوربین ها که با همکاری شهرداری ها در سطح شهرها نصب شده کمک می کند که پلیس در برخورد با خودروهای متخلف به صورت سیستمی و هوشمند عمل کند. به علاوه با کمک این دوربین ها نظارت بر ترافیک شهری نیز هوشمندانه تر شده و دیگر نیازی به حضور فیزیکی ماموران پلیس راهور و راه نیست.»

گفته می شود در ادامه هوشمندسازی پلیس قصد دارد با هماهنگی بیمه مرکزی در آینده ای نزدیک قبض های جریمه و کاغذهای کروکی را نیز حذف کند .

رئیس پلیس راهور ناجا در انتها ضمن اشاره به شماره گذاری خودروها به صورت هوشمند تصریح کرد: «شماره گذاری خودروها از هفته آینده در دو مرکز تهران به صورت آزمایشی و از طریق فضای مجازی و اینترنت خواهد بود و این موضوع نیز یکی دیگر از اقدامات پلیس در راستای هوشمندسازی است.»

نظر خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*