مدیر عامل ایران خودرو : توانایی صادر کردن 405 را داریم ! – formol1

مدیر عامل ایران خودرو : توانایی صادر کردن ۴۰۵ را داریم !

با توجه به صحبت های مدیرعامل ایران خودرو ، این شرکت می تواند با بازاریابی در کشورهای دیگر ۴۰۵ را صادر کند .

 

مدیر عامل ایران خودرو توضیح داد : « کماکان می توانیم با بازاریابی این خودرو را به دیگر کشورها صادر کنیم. خودرو ۴۰۵ شاید در کشور ما از رده خارج شده باشد اما می توان با بازیابی این محصول آن را در بازار دیگر ‌کشورها بفروش رساند،‌ همان طور که خیلی از محصولات از رده خارج شده دیگر کشورها در ایران مورد استفاده قرار می گیرد . »

وی ادامه داد: «دشمن با هدف آسیب به صنعت خودروسازی تحریم ها را علیه کشورمان اعمال کرد. اما می بینیم که امروز صنعت خودرو ایران با توانی بیشتر از گذشته پیشرفت می کند.»

مقیمی افزود: «ما به دنبال آنیم که چالش های فعلی صنعت خودروسازی کشورمان را شناسایی کرده و آن ها را حل کنیم. یکی از این چالش ها پرداخت بدهی های خودروسازان به قطعه سازان است که ما تلاش می کنیم این پرداخت ها بدون تاخیر صورت پذیرد.»

۳۱ فروردین ماه سال جاری بود که مدیرعامل ایران خودرو از توقف ثبت نام برای تولید خودرو ۴۰۵ خبر داد و گفت بر اساس مصوبه ابلاغ شده پیش فروش جدیدی از پژو ۴۰۵ نخواهیم داشت و فقط تعهداتی که از قبل داریم را تولید و تحویل خواهیم داد.

این خبر برای همه به معنای پایان ماجرای ۴۰۵ بود و همه این موضوع را با همین عنوان پذیرفتند؛ اما کمی بعد مشخص شد که ایران خودرو قصد دارد تا با توقف تولید مدل بنزینی معمولی، تیراژ تولید موتور قدیمی و پرمصرف XU7 را کاهش دهد. بنابراین تولید بدنه ۴۰۵ در قالب خودروهای دوگانه سوز، تاکسی و مدل SLX ادامه خواهد داشت.

با این اوصاف پر واضح است که خط تولید ۴۰۵ به صورت کامل متوقف نشده و ایران خودرو همچنان این خودرو را در قالب مدل های کمی پیشرفته تر راهی جاده های کشورمان خواهد کرد.

نظر خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*