هجوم شاسی بلندهای فولکس واگن به بازار هندوستان – formol1

هجوم شاسی بلندهای فولکس واگن به بازار هندوستان

کمپانی آلمانی فولکس‌واگن در دو سال آینده حداقل چهار شاسی‌بلند جدید را در بازار شلوغ هند معرفی خواهد کرد.

 

مشخصات کلی محصولات جدید فولکس واگن درحال حاضر مشخص نیست اما می‌دانیم اگرچه اولین شاسی‌بلند از بین این چهار خودرو از اواسط سال آینده میلادی به بازار عرضه خواهد شد اما تمامی آن‌ها در نمایشگاه خودروی دهلی‌نو اوایل سال ۲۰۲۰ رونمایی خواهند شد. همچنین حداقل یکی از این شاسی بلندها ابعادی میان سایز خواهند داشت درحالی‌که دیگری یک شاسی‌بلند بزرگ خواهد بود.

مدیر قسمت خودروهای سواری فولکس واگن در هندوستان می‌گوید:

گروه خودروسازی فولکس‌واگن در حدود ۱٫۱ میلیارد دلار در هندوستان برای تولید و عرضه محصولات خود سرمایه گذاری کرده است همچنین دیگر سرمایه گذاری این کمپانی فارغ از تولید خودرو بر روی تاسیس مرکز تحقیقات و توسعه بوده است که در آینده ای نه چندان دور اهداف کلی آن مشخص خواهد شد .

علیرغم تصمیمات فولکس واگن برای تولید و عرضه چهار شاسی‌ بلند جدید، آلمانی ها به دنبال حذف هیچ‌یک از نسخه های کنونی نیستند و همچنین به عرضه ی خودروهایی همچون پولو، ونتو، تیگوان و… ادامه خواهند داد.

جدا از عرضه محصولات جدید ، سرمایه‌گذاری فولکس واگن در هندوستان به معنی گسترش قابل‌توجه مرکز تحقیق و توسعه کمپانی نیز خواهد بود. این تأسیسات عظیم در حال حاضر ۶۵۰ مهندس را به کار گرفته اما زمانی که فاز نخست گسترش آن تکمیل گردد شاهد به کارگیری حداقل ۵ هزار مهندس خواهیم بود.

مدیر فولکس واگن همچنین ادامه داد :

برخی افراد ذهنیتی دارند که محصولات فولکس‌واگن هزینه‌های مالکیت بیشتری دارند. ما با طرح‌های خلاقانه این موضوع را حل خواهیم کرد و هزینه‌های مالکیت را با گارانتی ۴ ساله کاهش خواهیم داد. این موضوع به همراه کاهش ۱۵ درصدی قیمت قطعات یدکی باعث خواهند شد ما تفاوت زیادی در بازار ایجاد کنیم.

نظر خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*